Koronawirus jej nie groźny. To „tysiąc masek w jednej”.

Koronawirus jej nie groźny. To „tysiąc masek w jednej”.

Firma Blanc zaprezentowała nowoczesną maskę, która nie tylko chroni zdrowie użytkowników, ale pozwala zapewniać im pełną anonimowość. Futurystyczne urządzenie trafi na rynek wiosną 2021 roku. – To tysiąc masek w jednej – mówią twórcy produktu.

 

Firma Blanc zaprezentowała specjalną maseczkę. Twórcy zapewniają, że chroni nie tylko przed koronawirusem

 

Firma Blanc udostępniła na Kickstarterze specjalną maskę, która może okazać się niezwykle skuteczna w walce z koronawirusem. Wynalazek chroni też m.in. oczy, nos oraz usta przed światłem zewnętrznym. Twórcy produktu nazywają go „tysiącem masek w jednej”.

Nakrycie głowy zostało wyposażone w dwa wymienne filtry HEPA wielokrotnego użytku, zatwierdzone przez FDA (Agencję Żywności i Leków). Maska posiada wymienne panele, przypinane do ramy i przytrzymywane magnesami, pozwalające dopasować wygląd do reszty ubrania i nastroju.

 

Twórcy urządzenia zapewniają, że może ono nie tylko chronić zdrowie użytkowników, ale także zapewnić im pełną prywatność. Podkreślają, że to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie anonimowość.

Firma Blanc dodaje, że nowoczesne maski obudzą w ludziach ich kreatywność, a także spełnią ich największe futurystyczne fantazje. To właśnie dzięki temu wynalazkowi, poczują się jak bohaterowie ich ulubionych filmów science fiction.

Maski są dostępne w przedsprzedaży na Kickstarterze, w cenie zaczynającej się od 79 dolarów (ok. 290 złotych). Produkt ma być dostępny na całym świecie już w marcu 2021 roku.

Boss

Boss

Covid-19-Senior-Ekspert

 

0

Dodaj komentarz