Covid-19 jest sfabrykowaną operacją wojny psychologicznej

Covid-19 jest sfabrykowaną operacją wojny psychologicznej

Były amerykański wojskowy, specjalista od wojny psychologicznej, powiedział, że koronawirus jest sfabrykowaną operacją takiej właśnie wojny rozpoczętą przez Stany Zjednoczone w celu szerzenia strachu, paniki i paraliżu w chińskiej gospodarce.

Prof. Scott Bennett: „Jest to specjalne działanie psychologiczne, skoordynowane z faktyczną chorobą fizyczną, mające na celu szerzenie strachu, paniki i paraliżu w chińskiej gospodarce po to, by odizolować Chiny i zakłócić chińsko-rosyjsko-irański sojusz gospodarczy i wojskowy, którego przejawy widzieliśmy w ich wspólnych patrolach w Zatoce Perskiej i wzajemnej solidarności w obronie Syrii przed reżimami Recepa Erdogana z Turcji, Mohammeda bin Salmana z Arabii Saudyjskiej oraz Benjamina Netanjahu z państwa izraelskiego. Celem było spowodowanie takiego zakłócenia, które złamałoby ten alians i otwarcie go dla zachodniej eksploatacji.

Najbezpieczniejszym i najlepszym wytłumaczeniem jest postrzeganie tego zjawiska jako gry psychologicznej mającej na celu paniczne zastraszanie, ale także otwierającej drzwi do «pomocy medycznej, w tym szczepień immunologicznych», które w rzeczywistości mogą prowadzić do większej szkody niż pożytku.

Pamiętajcie, że Ukryte Państwo Zachodu i USA dysponuje powodzią szczepionek wytwarzanych przez wiele dużych firm farmaceutycznych. Szczepionki te nie robią nic poza wyrządzaniem większej szkody i bardziej rakotwórczym osłabieniem organizmu ludzkiego w celach zarobkowych i eksploatacyjnych.

Koronawirus, jak sądzę, to duża ilość dymu, ale bez ognia, a liczba ludzi, którzy umierają z powodu tradycyjnej grypy i innych chorób, faktycznie wyjaśnia działanie koronawirusa.

Jest to więc próba doprowadzenia do poważnych zaburzeń gospodarczych i politycznych na świecie, ale w tym sensie należy je w dużej mierze zignorować, odizolować i powstrzymać od powodowania politycznych zakłóceń społecznych w krajach takich jak Iran, które są coraz częściej atakowane, w tym wojną informacyjną i operacjami psychologicznymi..

Należy oczywiście potraktować koronawirusa tak, jakby była to faktyczna fizycznie wyniszczająca choroba i podjąć wszelkie środki ostrożności, ale jednocześnie z nimi nie przesadzić do momentu, w którym psychika narodowa poddana traumie stanie się podatna na zmianę reżimu, kolorową rewolucję lub inne typowe zachodnie narzędzia wymuszonej rewolucji politycznej. Bezpieczniej postrzegać koronawirusa w perspektywie operacji informacyjnych”.

Prof. Scott Bennett

Prof. Scott Bennett

0

Dodaj komentarz