Covid(owska) karuzela

Covid(owska) karuzela

W firmie meblarskiej, w zakładach mięsnych, w jednej z niewielkich parafii, ale także w centrum handlowym. Koronawirus w Polsce wciąż jest. W ostatnim czasie przybrał jednak formę pojedynczych ognisk.

Od soboty koniec – poza wyjątkami – z obowiązkowym noszeniem maseczek. Premier zapowiedział już nawet częściowe otwarcie stadionów dla publiczności. Trzeba pamiętać jednak, że ogniska koronawirusa wciąż występują w Polsce.

Najpierw były to szpitale i domy pomocy społecznej. Później kopalnie. A teraz duże przedsiębiorstwa. W Warszawie problem pojawił się też ostatnio w ośrodku dla cudzoziemców i… jednej z większych hal targowych.

Sytuacja jest na tyle zmienna, że nie ma jeszcze konkretnych informacji o liczbach zakażeń z poszczególnych ognisk – w tym również w centrum handlowym przy Marywilskiej 44. Po godzinie 17 służby sanitarne poinformowały, że w całym województwie mazowieckim w ciągu ostatniej doby odnaleziono 33 zainfekowanych. To oczywiście wynik daleki od tego, co w tej chwili dzieje się na Śląsku.

 

Alex

Koordynator projektu

Dodaj komentarz

Close Menu