Gigantyczne oszustwo Covid-19 powoli wychodzi na jaw.

Gigantyczne oszustwo Covid-19 powoli wychodzi na jaw.

Gigantyczne oszustwo Covid-19 powoli wychodzi na jaw.

“Cała koronaświrusownia to maskarada i farsa długo przygotowywana przez Bank Światowy, Rothschildów i ich lemingów, przy partnerstwie Rockefellera” – po takiej zajawce nie kliknęlibyście w posta? Pewnie, że tak!

A co w nim znajdziecie? Artykuł – taki trochę manipulujący. O systemach testowania na SARS-CoV-2, które rzekomo zostały opracowane w 2015 i 2017 roku i zgłoszone do amerykańskiego urzędu patentowego. W czym błąd? W błędnej interpretacji oficjalnych informacji tłumaczy Demagog, który zajął się sprawą. A trudno się nie pomylić – dużo dat, znane nazwisko … a do tego nie byle jakie, bo budzące grozę …. Rothschild!

No więc z czego wynika całe zamieszanie? A no z tego, że pierwszy patent został zgłoszony przez Pana Rothschilda w 2015 roku, kolejna data wynika ze zmian statusów i aktualizacji patentu. Natomiast w maju 2020 roku, autor złożył kolejny wniosek, który był pokrewny do tego złożonego w 2015 roku – który był jego rozszerzeniem – a jak zaznaczono w opisie, nowa wersja może znaleźć również zastosowanie w diagnostyce choroby wywołanej przez SARS-CoV-2.

A znane nazwisko?! Wiecie, że nazwisko Nowak nosi w Polsce “tylko” ponad 200 tysięcy osób?

Fake News

Covid-19 Fake News

Expert

 

0

Dodaj komentarz