Niepokojące doniesienia z Krakowa

Niepokojące doniesienia z Krakowa

Koronawirus w Polsce cały czas się rozprzestrzenia. Niepokojące doniesienia pojawiają się w Krakowie. Z powodu zakażeń całkowicie wstrzymano przyjęcia w kilku szpitalach w mieście. Część personelu została skierowana na kwarantannę.

Koronawirus w Polsce nie odpuszcza. Ministerstwo Zdrowia każdego dnia informuje o nowych osobach z COVID-19 i śmierci kolejnych chorych. Tylko w środę przybyło 640 zachorowań i 18 zgonów.

Jak informuje RMF FM, coraz więcej osób z koronawirusem jest w szpitalach w Krakowie. Zakażenie u 9 osób stwierdzono w szpitalu imienia Józefa Dietla przy ulicy Skarbowej. To zarówno pracownicy, jak i pacjenci placówki. Szpital zamknął Izbę Przyjęć. Robione są testy na COVID-19.

Podobnie jest jeszcze w Krakowskim Centrum Rehabilitacji przy ulicy Modrzewiowej. Tam koronawirusa miało dwóch pracowników placówki. COVID-19 zdiagnozowano jeszcze w szpitalu imienia św. Rafała oraz w szpitalu im. Narutowicza. W tym ostatnim kilka osób trafiło na kwarantannę, ale szpital pracuje normalnie.

Alex

Koordynator projektu

0

Alex

Alex Koordynator projektu

Dodaj komentarz