Oferta handlowa sprzedaży www.kpcj.pl

Oferta handlowa sprzedaży www.kpcj.pl

Oferta handlowa sprzedaży www.kpcj.pl

Wychodzimy dziś do Ciebie z niesamowitą ofertą biznesową – to szansa na lepsze życie i zarobek. To Twój własny dochodowy biznes, który możesz przejąć u szczytu formy. Taka okazja może się już nie powtórzyć! Jak zarabiać pieniądze bez większego wysiłku i jednocześnie czerpać z tego czystą radość? Wszystkiego dowiesz się, jeśli poświęcisz nam 10 minut na zapoznanie się z nasz ą ofertą – właśnie teraz możesz zarządzać firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. To Kujawsko-Pomorskie Centrum Jakości!

 Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
Marzyłeś od lat o zastaniu własnym szefem? Chciałeś prowadzić własny biznes – bez ryzyka, stresu i formalności? To dziś staje się możliwe. Stoisz o krok od sukcesu. Co możemy Ci zaoferować? To sprzedaż (istnieje też możliwość współpracy nad tym projektem) dobrze działającej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym wraz ze stroną internetową – www.kpcj.pl! To gotowa firma bez ponoszenia kosztów i ryzyka.

Poznaj Kujawsko-Pomorskie Centrum Jakości.
Kujawsko-Pomorskie Centrum Jakości to członek międzynarodowych organizacji z całego świata, których zadaniem jest dbanie o normalny jakościowe w firmach. Dzięki długoletniej współpracy KPCJ z Polsko-Amerykańskim Instytutem Teorii Zarządzania i Biznesu udało się wprowadzić szereg nowoczesnych i innowacyjnych metod zarządzania opartych na filozofii Total Quality Management. Dziś Kujawsko-Pomorskie Centrum Jakości to również regionalny lider jakości, organizator kursów, szkoleń i seminariów dla firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, które są prowadzone głównie dla kadry menadżerskiej.

Poznaj zakres działań Kujawsko-Pomorskiego Centrum Jakości
Kujawsko-Pomorskie Centrum Jakości TQM działa od lat i wspiera regionalny biznes będąc organizatorem między innymi Kujawsko-Pomorskiej i Zachodniopomorskiej Nagrody Jakości – to licencjonowana nagroda przyznawana firmom spełniające rygorystyczne normy.
Kujawsko-Pomorskie Centrum Jakości skupia się na wielu dziedzinach. To również wydawca prestiżowego kwartalnika „Q jakości” poświęconego szeroko pojętym aspektom zarządzania jakością w przedsiębiorstwie.
KPCJ to również ośrodek wdrożeniowy systemów zarządzania jakością, a w tym TQM, norm ISO, HACCP oraz certyfikatów systemowych i programowych.

Co możemy Ci zaoferować?
Korzystając z naszej oferty dowiesz się wszystkiego na temat prowadzenia biznesu, a dodatkowo:

Otrzymasz domenę z historią od 2002 roku, która jest ważna i opłacona do kwietnia 2021 roku – KPCJ.pl. Stronę wymaga lekkiego odświeżenia i sprzedajemy ją w aktualnym stanie.
Uzyskasz szereg informacje, w tym jak utworzyć spółkę z o.o. o kapitale min. 125.000 zł – to oznacza, że inwestycja zwraca się na starcie!
Dowiesz się, jak krok po kroku prowadzić i organizować swój biznes – uznasz wykaz spraw, nazwisk, adresów i wszystkie potrzebne informacje.
Powiemy Ci wszystko na temat działań marketingowych i pozyskiwania uczestników.
Otrzymujesz firmę z potwierdzoną kilkuletnią działalnością i z autentycznymi referencjami – to już olbrzymi kapitał na start!
Dostajesz czystą firmą bez żadnych zobowiązań finansowych i obciążeń! To krok ku wolności i niezależności finansowej bez dużego wkładu własnego.

Więcej szczegółów przedstawimy Ci po osobistym kontakcie, do którego serdecznie Cię zapraszamy. Korzystając z naszej oferty dostajesz działający biznes, oszczędzasz czas i pieniądze, a zaczynasz zarabiać już od pierwszego dnia.

Jak wyglądają szczegółowe warunki współpracy?
Już dziś możesz stać się właścicielem dochodowego biznesy – Kujawsko-Pomorskiego Centrum Jakości. Możemy zaoferować Ci kilka wariantów przekazania firmy i współpracy.

I: Przekazujemy firmę w obecnej formie. Dostajesz dostęp i prawa własności do oraz pełną dokumentację. Stajesz się prezesem spółki i możesz podążyć z rozwojem przedsiębiorstwa w dowolnym, wybranym przez siebie kierunku.
II: Przekazujemy firmę w formie zorganizowanej spółki z o.o., prawa własności do strony, wraz z doświadczeniami i wskazówkami dotyczącymi dalszego jej funkcjonowania. Zostajesz prezesem i szefem dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. W tym wariancie dołączamy nasze wsparcie biznesowe i udzielamy wszelkiej, niezbędnej pomocy.
III: Przekazujemy firmę w postaci spółki z o.o. z możliwością nabycia 49% udziałów. Zostajesz naszym wspólnikiem i partnerem biznesowym. W tym wariancie otrzymujesz 49% udziałów i wspólnie rozwijamy Kujawsko-Pomorskie Centrum Jakości.

Nie czekaj i zostań własnym szefem już teraz! Kup gotowy biznes i zarabiaj od pierwszego dnia!

Email:kpcj@abc-biznes.pl

W przypadku zainteresowania ofertą – prosimy o kontakt.

Alex

Koordynator projektu

0

Alex

Koordynator projektu

Dodaj komentarz