Pandemiczna WOŚP Kanada 2021 – rewelacyjny wynik $$$.

Pandemiczna WOŚP Kanada 2021 – rewelacyjny wynik $$$.

Nie tylko Finałowy Koncert 29. WOŚP Kanada 2021 za nami, ale także są już ostateczne podsumowania finansowego wyniku tegorocznej Kanadyjskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

WYNIK – REWELACJA! 

Poniżej wszystkie informacje o finansowych wynikach WOŚP Kanada, które cieszą nas niezwykle!!!

Suma ogólna – $33 520!!!

CAŁA KANADA:

W zeszłym, naszym rekordowym roku, uzbierano $48 000. Tegoroczna kwota, zważywszy pandemię, jest  imponująca! Co się na nią składa:

• $17 598 – ze wszystkich puszek

• $6100 – Puszka sztabowa – część wpłat za licytacje (które nie zostały wpłacone do eSkarbonki), dotacje od firm, dodatkowe dotacje indywidualne itp.

$9197 – eSkarbonka, a więc wpłaty indywidualne, wpłaty ze Snow Angel Challenge, część wpłat z aukcji

$545 – Zbiórki specjalne, w tym $480 ze zbiórki urodzinowej Iwony Kaniak.

GTA (Greater Toronto Area):

GTA – Toronto, Mississauga, Brampton, Hamilton, Oakville, Ajax. Komisja finansowa w składzie Ewa Skalińska, Danuta Kozminski i Michał Niewiadomski dokonała ostatecznych obliczeń zbiórki w GTA i… suma puszek naszych wolontariuszek i wolontariuszek to $11 206,95!

Ottawa:

Anna Kamyczek, Anna Luczak-Romaszewska, Wiktoria i Aleksandra Rogulska, Agnieszka Kielar, Przem Tomczak – to tylko ci, którzy byli zarejestrowani, wraz z przyjaciółmi i rodziną uzbierali do puszek $2520,45. Poza tym oczywiście e-Skarbonka! Hojni Ottawianie Teresa i Zbyszek Hauderowicz zasilili aukcje WOŚP piękną biżuterią.

Po finale WOŚP Przem Tomczak w dzień wolny od pracy przyjechał z Ottawy do Toronto, żeby przywieźć OSOBIŚCIE biżuterię podarowaną na aukcję przez Zbyszka i Teresy Hauderowiczów i kalendarz Mleczki od Wojtka Polańskiego.

Biżuteria przywieziona z Ottawy!

Calgary:

$4143,30!!! Brawo sztab: Dorota Dobrowolska, Anna Woloch, Krzysztof Baranski, Zbigniew Drzewiecki, Nina Walny, Stanisław Majcherkiewicz i wszyscy, którzy wspomogli dzięki nim WOŚP!

Windsor:

WINDSOR zebrał $2789,79!!! Brawo, Adam Kalinowski, Ewa Bednarek, Andy Nowicki, Halina Troczyńska, Robert Alina Budziosz i ich rodziny, przyjaciele i cała Polonia w Windsor!

Hasło Windsor: Z dystansem, ale z otwartymi sercami.

Edmonton: 

Dwoje oddanych wolontariuszy w Edmonton Jack Tenderenda i jego córka Ania, która gra z Orkiestra co rok, zebrali $800!!! Brawo!

PRZECZYTAJ TEŻ:

0

Zuzia

Korespondent z Kanady

Dodaj komentarz