“Pogromcy wirusów”

“Pogromcy wirusów”

“Pogromcy wirusów” reklamują się coraz częściej w internecie, ale nawet i na ulicach. Popyt na ich usługi jest ogromny. Bo już nie tylko firmy chcą ozonować swoje biura, ale i zwykli Polacy swoje mieszkania. – Nie zawsze warto ufać amatorom – przestrzegają jednak profesjonaliści.

Poznański przedsiębiorca Jakub Wilczyński od dawna działa w biznesie gastronomicznym. Jego lokale zwykle były pełne klientów, ale zmieniło się to w czasie tegorocznego lockdownu. Restauracje i kluby zaczęły świecić pustkami, a Wilczyński nie chciał nikogo zwalniać.

Wpadł więc na pomysł – w miejscu przeznaczonym na nową kawiarnię, w samym centrum Poznania, otworzył sklep z artykułami “antywirusowymi”. Znalazły się tam maseczki, rękawiczki czy płyny dezynfekcyjne. Ruch był spory, więc przedsiębiorca postanowił wejść na rynek ozonowania i dezynfekcji.

Początkowo zatrudnionymi u niego “pogromcami wirusów” byli pracownicy jego lokali gastronomicznych. Ci jednak z czasem wrócili do pracy po lockdownie. Dzisiaj dezynfekują więc świeżo zatrudnieni pracownicy.

Alex

Koordynator projektu

0

Ten post ma jeden komentarz

  1. Avatar
    Wiki

    Świetny pomysł na biznes. To sztuka, wykorzystać kryzys do budowy dobrego biznesu. BRAWO 👏 👏 👏

    0

Dodaj komentarz