Dla Inwestorów

Oferta dla inwestorów E-spotkania.pl / E-meetings.info

Chcesz zainwestować w projekt skazany na sukces?
Przedstawiam Ci dziś portal E-spotkania.pl! To portal i wirtualne miejsce spotkań ekspertów, autorytetów ze świata medycyny, polityki i codziennego życia, którzy wspólnie zastanawiają się na tym, jak żyć w dobie pandemii koronawirusa i po niej! Bądź krok przed wirusem i inwestuj razem z nami!

Czym jest portal E-spotkania.pl?
E-spotkania.pl to serwis, w którym eksperci z wielu dzień dzielą się swoją wiedzą. To też miejsce spotkać światowej klasy autorytetów i zwykłych ludzi, którzy wspólnie zastanawiają się nad tym – jak żyć teraz i jutro.
Każdego dnia na E-spotkania.pl publikowane są najświeższe informacje dotyczące pandemii i COVID-19 oraz porady ekspertów z dziedziny biznesu, medycyny, psychologii i ekonomii. Dwie wersje językowe serwisu (polska i angielska) zapewniają szerszy dostęp dla użytkowników i czynią E-spotkania.pl portal o międzynarodowym zasięgu. Materiały dostępne są również w języku rosyjskim i ukraińskim z uwagi na fakt, że znaczną cześć stanowią czytelnicy ze wschodu.
Projekt E-spotkania.pl narodził z w lutym 2020 roku, praktycznie w raz z wybuchem pandemii koronawirusa, który sparaliżował światową gospodarkę. Grupa kreatywnych twórców postanowiła wykorzystać okazję i stworzyć miejsce w sieci dla każdego, kto szuka informacji o COVID-19. Portal ruszył 28 kwietnia i od tamtej pory stale się rozwija.

Rozwój i dalsze plany
Portal szybko się rozwija i zdobywa nowych użytkowników. Aktualnie serwis skupia XXX korespondentów z YYY krajów z całego świata! To szerokie spektrum osób – kobiety, mężczyźni w wieku od 16 do nawet 97 lat, zwykli ludzie i eksperci, uczniowi, studenci i profesorowie.

Od tamtej pory portal prężnie się rozwijał. Jako twórcy wciąż poszukujemy właściwego toru. Stale to robimy i kreujemy portal w ten sposób, aby zaspokajał oczekiwania rynku w 100%!
Mamy daleko idące plany! Już we wrześniu 2020 rusza anglojęzyczna wersja w domenie www.E-meeting.info, aby zaspokoić przede wszystkim międzynarodowych czytelników. Ten portal będzie działał równolegle z polskojęzycznym wydaniem, tak aby zaspakajać potrzeby naszego, wewnętrznego rynku, z uwzględnieniem tematyki naszego kraju i najbliższego sąsiedztwa.
Dalsze plany? Do końca grudnia 2021 roku potrwa proces przekształcenia projektu w działalność w postaci Międzynarodowej Spółki Akcyjnej.

Co po pandemii? To dopiero początek!
Projekt jest ściśle związany z koronawirusem. A co po pandemii?  Będziemy działać jak zawsze i rozwijać inicjatywę. E-spotkania.info to projekt, który nie ma końca! To przemyślany i dobrze zaprojektowany pomysł, który zakłada różne wersje wydarzeń – mamy nadzieje, że przyszłość będzie optymistyczna dla nas wszystkich! O czym świadczyć może nasze pozytywne widzenia świata, którego przejawem jest już zaprojektowana wersja „optymistyczna” szata graficzna portalu i logo w kolorze zielonym.

Już dziś zapraszamy do włączenia się aktywnego wpierania projektu. Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy, gwarantującą odpowiedni wpływ na stronę merytoryczną projektu, kierunki i sposoby podziału dochodów. Zachęcamy do ustalenia szczegółów po kontakcie. Podział zysków może być uzależniony od wkładu w rozwój projektu. Nasi dotychczasowi współpracownicy będą mieli możliwość uczestnictwa na preferencyjnych warunkach!

Interesuje Cię inwestycja w E-spotkania.pl? Napisz do nas! Kontakt e-mail: alex@abc-biznes.pl