Emilia

Jestem matką trójki dzieci i już podwójną babcią. Przez ponad 20 lat zajmowałam się wychowaniem dzieci. 10 lat mieszkałam w Kanadzie, bardzo tęskniłam za Polską i rodziną i ku zdziwieniu wszystkich w 2010 roku wróciłam do kraju i postanowiłam, że teraz jest mój czas i poszłam na studia, zrobiłam licencjat z  Administracji Samorządowej, następnie studia 2 stopnia z Zarządzania Przedsiębiorstwem oraz równocześnie ukończyłam studia podyplomowe z Zarządzania zasobami ludzkimi. Może trochę się pochwalę, wszystkie te kierunki ukończyłam z wyróżnieniem, listami referencyjnymi i nagrodą rektora w postaci stypendium za najwyższą średnią ocen oraz sfinansowanie w całości studiów 2 stopnia wraz z podyplomówką. To tyle przechwałek:)
Przez dwa lata po studiach pracowałam w Urzędzie Miasta Poznania a od 2017 roku prowadzę własną firmę Agencję Pośrednictwa Pracy zajmującą się min. rekrutacją pracowników z Ukrainy, Białorusi, Gruzji , Mołdawii.
Ta strona e-spotkania też jest częścią mojego biznesu.
Zapraszam wszystkich serdecznie do udziału  w tym projekcie, życząc wszystkim zdrowia i wytrwałości w tych trudnych czasach, pamiętajmy, że po burzy zawsze świeci słońce. Tak, jak – przesłanie tego serwisu