I nie! Nie pozwólmy jej odpowiedzieć „I’ll be back”!

Tło:
Późną wiosną w parkach, sklepach, tramwajach, autobusach, a nawet na poczcie zrobiło się różnorodnie. Nie ma już zwykłości, jest niezwykłość. Dlaczego?

Panie i Panowie! Przedstawiamy hit sezonu pandemicznego —- maseczka ochronna!
Dla jednych koniec świata, a dla innych nowa przestrzeń kreatywności. A tak naprawdę to jedyna broń, na którą nie trzeba mieć pozwolenia.
Broń przeciwpandemiczna!

Niniejszym:
Rzucamy Wam wyzwanie! Pokażcie, na co Was stać! Upuście wodze fantazji! Stwórzcie dzieło sztuki! Swoją spersonalizowaną maseczkę, która będzie niepowtarzalna! Powołajcie do życia nową maseczkową modę! Niech się zrobi maseczkowy zawrót głowy! To konkurs pt. „Moja maseczka-moja broń”.

Kwiaty? Niech będzie kwieciście!
Kosmos to Twoje życie? Niech Twoja maseczka będzie kosmiczna!
Jesteś strażakiem? Postaw na maseczkę ognistą!
Koronka, szydełko a może delikatny haft? Ty jesteś kreatorem swojego dzieła!

Warunek jest jeden. Twoja nowa, przebojowa i pomysłowa maseczka nadal musi być maseczką ochronną i spełniać zadanie, do którego ją powołano;).

Wstaw zdjęcie swojej maseczki w komentarzu! Przejrzymy wszystkie fotki i wybierzemy JEDNĄ, która zostanie okrzyknięta „Strzałem w 10”, a Ty przy okazji zgarniesz Główną Nagrodę motywującą do dalszej walki z wirusem – elegancki zegarek unisex ;). Na Wasze prace czekamy od 11 maja – 31 grudnia 2020r.

A zatem:
Czas wytoczyć ciężką artylerię! Niech wreszcie zacznie się dziać! Pora na wojnę, w której zwycięzcą możemy być tylko MY! Wypuście swoją maseczkową broń do walki wszech czasów!

Parafrazując: „Listen and understand! That (…) wirus is out there! It can’t be bargained with. It can’t be reasoned with. It doesn’t feel pity, or fear. And absolutely will not stop, ever until you are dead”.

Nagroda w konkursie

Wyślij propozycję