Artur Dzięgielewski

Artur Dzięgielewski – „Nie tylko nie pal za sobą mostów, ale przede wszystkim je buduj” – kierując się tą zasadą, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pasji do pracy buduję mosty swojej kariery już od ponad 20 lat. W tym czasie zdobywałem doświadczenie w branżach HR, TSL, finansowej, w sprzedaży
i obsłudze klienta. Łączę zdobytą podczas edukacji, kształcenia i doskonalenia swoich umiejętności wiedzę teoretyczną z wiedzą praktyczną, którą uzyskałem pracując w firmach o zróżnicowanych profilach działalności. Jestem ekspertem w dziedzinie HR. Obecnie kontynuuję karierę zawodową na stanowisku HR Managera w firmie SmartLunch.

Lubię ludzi, a ludzie lubią mnie, co postanowiłem wykorzystać w swoim autorskim projekcie. W maju 2017 roku w ramach portalu LinkedIn stworzyłem HR Pogotowie – zdecydowałem, że będę dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją ze znacznie większym gronem odbiorców niż dotychczas. Pomagam charytatywnie, i przyznaję, że to, co robię, sprawia mi ogromną radość, a sukces innych jest dla mnie najlepszym wynagrodzeniem. Zakres pomocy HR Pogotowia jest szeroki – obejmuje wsparcie w poszukiwaniu pracy lub jej zmianie, tworzeniu i doskonaleniu CV oraz profilu zawodowego w internecie, we wskazywaniu skutecznych metod poszukiwania pracy i przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej.