Małgorzata Rosicka
Tychy
Motto życiowe: marzenia się nie spełniają,
marzenia się spełnia.


Z wykształcenia jestem magistrem rachunkowości, z pasji life coachem oraz pisarką. Prawie 15 lat byłam związana zawodowo z branżą finansową. Pracowałam w biurze rachunkowym, księgowości, urzędzie skarbowym, sprzedawałam ubezpieczenia, prowadziłam własną działalność gospodarczą.
W 2012 r. rozpoczęłam przygodę z rozwojem osobistym wraz ze zmianą pracy. Awansowałam na stanowisko managera i zarządzałam kilkunastoosobowym zespołem pracowników. Przeprowadzałam rekrutacje oraz szkolenia motywacyjne i produktowe. Jako szkoleniowiec czułam się bardzo dobrze, a przełożeni byli zadowoleni z pracy jaką wykonywałam. Na szkoleniu managerskim miałam okazję występować na scenie. Wtedy poczułam jak budzi się we mnie pasja do spełniania marzeń. Od tamtej pory z przyjemnością realizuję postawione cele. Chętnie pomagam innym w odnoszeniu osobistych i zawodowych sukcesów.
We wrześniu 2015 roku napisałam książkę „1000 kropel”, której premiera odbyła się w czerwcu 2017. Opisuję tam drogę własnego rozwoju osobistego w okresie 3 lat. Marzę o stworzeniu autorskiego programu szkoleniowego opartego na doświadczeniach tam zawartych.
We wrześniu 2016 roku wydałam tomik wierszy „Droga przez…”, który jest debiutem literackim. Jestem współautorem „Kawiarenki poetyckiej 4” oraz „Majstersztyku chleba”. Kończąc opisywanie własnych doświadczeń, postanowiłam, że nie będę się ograniczać tylko do siebie. Chcę dzielić się wiedzą zdobytą na studiach podyplomowych coaching life & business na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Uczestniczę w procesie akredytacji. Współpracowałam z Entrepreneur Impet z Londynu. Wspólnie ze Światem Rozwoju współprowadziłam szkolenia motywacyjne dla dzieci z Domu Dziecka w Oświęcimiu. Od 2019 roku współpracuję z firmą Prometriq z Sopotu. Owocami są „Komunikacja menedżerska i wystąpienia publiczne” oraz „Zarządzanie personelem w służbie zdrowia”, które powstały we współautorstwie z Piotrem Ławacz.
Inspirację czerpię z pisania, przebywania na łonie natury, rysowania kredkami. Interesuję się psychologią.

Małgorzata Rosicka