Michał Bąk

Uprawiałem kajakarstwo długodystansowe i zwałkowe, to m.in. dzięki mnie rozwinęła się w Polsce liga wyścigów długodystansowych kajakiem. Mam w genach rywalizację, upór i walkę o pierwsze miejsce. Kiedyś dzięki temu zdobyłem mistrzostwo Polski i ustanowiłem dwa rekordy Polski, dzisiaj z takim samym uporem staję po stronie klienta w walce z rzeczywistością.

Jestem siłą sprawczą w firmie i we wszystkich miejscach gdzie przebywam.
Lubię element ryzyka, ale zdobywając wiedzę przez całe życie, staram się zmniejszać margines ryzyka na korzyść przewidywań wynikających z wiedzy.
W pracy i w sporcie najwięcej wymagam od siebie.
W biznesie podążając za jedną z sentencji BNI – biznes to uprawa nie polowanie (farming not hunting) staram się budować długotrwałe relacje ze wszystkimi kontrahentami. Czasami zajmuje to dużo czasu, ale chcę aby korzyści z relacji były obustronne.
Uwielbiam rywalizację, a adrenalina jest wpisana w moje DNA. Lubię zwyciężać i wiem że ta walka przyniesie sukces wszystkim moim stronnikom (czytaj klientom) bo robię to z pełnym poświęceniem.
Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci. Cenię sobie kajakarstwo, w którym wielokrotnie sprawdzałem swoje umiejętności na zawodach sportowych. Interesuję się naukami ścisłymi (matematyka, fizyka, chemia, astronomia) oraz nowymi technologiami.
Aktualnie członek BNI Polska, Mensa Polska, Fundacja KiM.

Właściciel StudioGraficzne.com od 17 lat

Członek BNI od 6,5 roku

Pozdrawiam,


Michał Bąk
www.StudioGraficzne.com
502-448-072


Studio Graficzne jest członkiem BNI
http://www.bnipolska.pl

Zamieniamy kontakty na kontrakty!